Crin Antonescu și Nicușor Dan, produsele eșuate ale Sistemului globalist!

Când Sistemul globalist nu mai are resurse, scoate de la naftalină personaje care au eșuat deja lamentabil. Crin Antonescu, după un deceniu de inactivitate politică, și Nicușor Dan, primarul care a transformat Bucureștiul într-un dezastru administrativ, sunt acum reîmpachetați ca mari soluții pentru viitor.
Antonescu, după ce și-a trădat propriul electorat și s-a retras confortabil din viața publică, revine sperând că românii au uitat cine este. A fost marele pierzător al PNL, iar acum e reciclat de aceeași mafie politică ce încearcă să se agațe de putere.
La rândul său, Nicușor Dan este exemplul perfect al eșecului administrativ. Promisese un București modern și eficient, dar a livrat haos, blocaje și mizerie. Sub conducerea lui, Capitala a devenit mai gri, mai murdară și mai ineficientă ca niciodată.
Două figuri care au avut șansa lor și au demonstrat că nu sunt capabile să livreze nimic concret. Dar Sistemul globalist continuă să-i împingă în față, sperând că românii vor pune botul din nou.